Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Minęły już dwa lata, odkąd mieliśmy przyjemność pokazać Państwu pokonkursową Ogólnopolską Wystawę Objazdową „Moje Podróże Małe i Duże”. 
W tym roku chcemy natomiast zaprosić wraz z głównym organizatorem, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu, wszystkich miłośników i miłośniczki robienia fotografii do nadesłania zdjęć na konkurs. A jako że rok jest wyjątkowy, to i edycja konkursu jest specjalna: „Małe i Duże Mikro Podróże”.
Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Jeśli, ze względu na panujące warunki, dalekie podróże okażą się niemożliwe, podróże mogą mieć wymiar mikro – przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.
Każdy, kto skończył 16 lat, kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a swoje zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody oraz udział w Ogólnopolskiej Wystawie Objazdowej. 

Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na: https://kulturasuszec.pl/konkurs-fotograficzny-male-i-duze-mikro-podroze/

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 4 września 2020 r .
Ogłoszenie wyników I etapu konkursu do 23 września 2020 r.

Ogłoszenie wyników konkursu do 30 października 2020 r.  

 
Wszelkich informacji o konkursie udziela GOK w Suszcu: tel. 32 212 44 91, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl

 
 
Skip to content