I Gminny Festiwal Piosenki Rozrywkowej już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek 20 marca o godz. 11.00 rozpoczyna się I Gminny Festiwal Piosenki Rozrywkowej „Wiosenne spotkania wokalne”. Wszystkich, którzy chcą posłuchać piosenek o tematyce miłosnej lub wiosennej w wykonaniu uzdolnionych wokalnie osób z naszej gminy – dzieci, młodzieży i dorosłych – serdecznie zapraszamy do GOK w Młodzieszynie przy ul. Wyszogrodzkiej 25.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy kochają śpiewać do reprezentowania naszej Gminy w konkursie piosenki organizowanym przez Sochaczewskie Centrum Kultury w ramach projektu „Sochaczew rozśpiewany”. „Open Day” i „Open Day Junior” to pierwszy etap eliminacji, który odbędzie się już 22 marca. Wszystkie informacje dostępne są na stronie Sochaczewskiego Centrum Kultury.