Dzień Kobiet i rozstrzygnięcie konkursu „Młodzieszyn w zimowej szacie”

Wczoraj dla PAŃ w dniu ich święta było wiele atrakcji w Gminnym Ośrodku Kultury. Młodzież z Gimnazjum w Młodzieszynie wystąpiła z programem „Nasze Gimnazjum dla KOBIET w dniu ich święta”. Były piosenki, kabaret i ciekawostki dla kobiet i o kobietach przedstawione z humorem przez gimnazjalistów, przygotowanych przez Alicję i Janusza Wlazło oraz Dariusza Kosińskiego. Licznie zgromadzone na widowni panie nagrodziły występy gromkimi brawami.
Wszystkie zgromadzone na sali panie zostały obdarowane symbolicznym kwiatkiem.
Następnie ogłoszone zostały wyniki konkursu fotograficznego „Młodzieszyn w zimowej szacie” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy.
Nagrody otrzymały następujące osoby:
w kategorii wiekowej do lat 12:
Bartłomiej Klocek za fotografię „Zimowe dni z mamą”
Maja Owczarzak za fotografię „Ze szkolnej huśtawki”
Patryk Sobczak za fotografię „Przeszłość Janowa”
w kategorii wiekowej 13 – 18 lat:
Kacper Orliński za fotografię „Boisko zimą”
w kategorii wiekowej powyżej 18 lat:
Martyna Klocek
za fotografię „Moja mała ojczyzna”.
Celem tego konkursu było:
1. Promowanie walorów przyrodniczych Gminy Młodzieszyn
2. Rozbudzanie zainteresowania przyrodą i kulturą naszej gminy.
3. Rozwijanie wrażliwości artystycznej w dziedzinie fotografii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu oraz opiekunom i nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w rozpropagowanie konkursu wśród młodzieży. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać w GOK do końca marca.
Na wczorajszej uroczystości można było również uzyskać poradę dietetyczną u przedstawicielek Centrum Dietetycznego Naturhouse, skorzystać z masażu rehabilitacyjnego pana Mariusza Dąbrowskiego, wykonać badania profilaktyczne u pań pielęgniarek z Przychodni „Zdrowie” w Młodzieszynie i u pań z Sanepidu. Niespodzianką była też zabawa fantowa. Wśród wszystkich obecnych na sali kobiet rozlosowano m.in. kolację w hotelu „Chopin” w Sochaczewie, karnety do zakładów kosmetycznych, na masaże, zajęcia fitness, książki i wiele innych atrakcji, przekazanych przez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za ich wkład w uatrakcyjnienie tej imprezy.
Był również słodki poczęstunek przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury.
Jeszcze raz wszystkim Paniom ślemy najserdeczniejsze życzenia!