Protokół z I Gminnego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej

I Gminny Festiwal Piosenki Rozrywkowej „Wiosenne spotkania wokalne” już za nami. Ci, co byli wczoraj w naszym ośrodku mogli podziwiać występy najzdolniejszych wokalistów naszej Gminy – od tych całkiem małych po osoby już dorosłe. Tematyka wiosenna i miłosna prezentowanych piosenek idealnie wpasowała się w pierwszy dzień astronomicznej wiosny, który miał wczoraj miejsce. Niektóre z występujących osób już swoim wiosennym strojem i przyniesionymi kwiatami wprowadziły nas w ciepły, radosny nastrój, mimo nie najlepszej pogody za oknem. Poziom festiwalu był wysoki i jurorzy mieli trudne zadanie, aby wybrać tylko jedną osobę z każdej kategorii do głównej nagrody. Dlatego przyznanych zostało również po kilka wyróżnień. Cieszymy się, że ten pierwszy festiwal przyciągnął tak liczne grono osób, które lubią śpiewać. Oby był to dobry początek do wielu kolejnych imprez tego typu. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy! Składamy również podziękowania opiekunom i nauczycielom, którzy pomagali w przygotowaniu uczestników do występu. Dziękujemy panu Piotrowi Milczarkowi, który był pomysłodawcą tego wydarzenia i pomagał w jego obsłudze dźwiękowej oraz naszemu jury: pani Jolancie Kawczyńskiej, pani Katarzynie Proch i pani Joannie Kisiołek.
Dziękujemy również serdecznie zespołowi „Teraz My” z Iłowa, prowadzonemu przez panią Małgorzatę Czubiel, za uświetnienie swoim występem naszego festiwalu.

Protokół z I Gminnego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej „Wiosenne spotkania wokalne”

W dniu 20.03.2017 r. komisja konkursowa w składzie:
przewodniczący: Jolanta Kawczyńska
członek: Katarzyna Proch
członek: Joanna Kisiołek
po przesłuchaniu 26 osób w trzech kategoriach wiekowych przyznała następujące nagrody:

Kategoria wiekowa: 0-III klasa SP (8 osób)

I nagroda:
Klaudia Janiak („Wiosna, wiosenka”)

Wyróżnienia:
Marysia Ciura („Maszeruje wiosna”)
Maja Żakowska („A ja rosnę i rosnę”)
Maja Jeznach („Maszeruje wiosna”)

Kategoria wiekowa: IV-VI kasa SP (9 osób)

I nagroda:
Julia Marcinkowska („Tyle słońca w całym mieście”)

Wyróżnienia:
Julia Wieczorek („Chcę tu zostać”)
Maja Owczarzak („Mam tę moc”)
Karolina Chudzyńska („Miłość rośnie wokół nas”)

Kategoria wiekowa: gimnazjum i osoby do 25 lat (9 osób)

I nagroda:
Julia Kopka („Odrobinę szczęścia w miłości”)

Wyróżnienia:
Karolina Bagińska („Dwie bajki”)
Aleksandra Orlińska („Serduszko puka w rytmie cza-cza”)
Aleksandra Pączek („Boję się”)
Dominik Więcek („Kobiety jak te kwiaty”)

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrodzone osoby – kupony upominkowe o wartości 50 zł, a osoby wyróżnione – pendrive.

Dziękujemy uczestnikom tegorocznego festiwalu za wysoki poziom artystyczny przygotowanych piosenek, za wiosenny powiew ciepła i miłości, a opiekunom i nauczycielom za przygotowanie uczestników do festiwalu.

Skip to content