XI Wydarzenie Artystyczne pt. „Kocham Polskę…”

14 września w naszym ośrodku kultury odbyło się XI Wydarzenie Artystyczne pt. „Kocham Polskę…” , którego organizatorem był Jarosław Miaśkiewicz Prezes Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego i Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie. Wśród zaproszonych gości była Anna Sobieraj- Sekretarz Gminy Młodzieszyn, reprezentująca Wójta Gminy Młodzieszyn Monikę Pietrzyk, Anna Pałys –Kustosz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie oraz Urszula Wrzesińska- bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie. Na wydarzeniu obecna była młodzież szkół podstawowych wraz z dyrektorami szkół.

W konkursie pt. „Kocham Polskę… Rodzina Życia i Miłości”  została przyznana nagroda publiczności, którą podczas gali Jarosław Miaśkiewicz wręczył Monice Boruta – Sałacińskiej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy gorąco do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Z naszej gminy w konkursie wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie:

– Antonina Czubak Nagroda Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk
– Wiktoria Adamczyk- Nagroda Wójta Gminy Sochaczew Mirosława Orlińskiego
– Jagoda Tylka- Nagroda Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie
– Kinga Bryzek
– Alicja Samson
– Marta Duplicka
– Dominika Koc

Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Gminy.

Wystawę pokonkursową pt.: ,, Kocham Polskę… Rodzina Życia i Miłości” będzie można oglądać do 31 października 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.