Nabór na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury

Naszym celem jest, aby Gminny Ośrodek Kultury był miejscem chętnie odwiedzanym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie oraz było to miejsce rozwijania zainteresowań, pobudzania kreatywności i odkrywania talentów.

W GOK będą odbywały się warsztaty rękodzieła, plastyczne, taneczne, muzyczne, wokalne oraz fitness. Jeśli macie Państwo jakieś pomysły, które chcielibyście zrealizować w Gminnym Ośrodku Kultury zapraszamy do współpracy, ponieważ zmierzamy do tego aby GOK stał się przystanią dla ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Gdy panie będą ćwiczyły dzieci będą się bawiły – naszą propozycją jest aby w czasie zajęć fitness dla pań odbywały się zajęcia plastyczne dla dzieci, które będą alternatywą spędzenia wolnego czasu w sposób kreatywny.

Zajęcia tańca dla dzieci, fitness dla pań i zajęcia z makramy – bezpłatne.

Zajęcia muzyczne z Piotrem Milczarkiem – będą to indywidualne lekcje z uczniem – płatne.

Zapraszamy serdecznie do zapisów.

Zajęcia muzyczne – poniedziałek godz. 17:00

Tańce dla dzieci – wtorek grupa 5-7  godz. 16:15, grupa 8-12 godz. 17:00