„MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY, CZYLI POTAŃCÓWKI NA DECHACH Z KAPELĄ NA ŻYWO”

STARTUJEMY Z WAKACYJNYM PROJEKTEM „MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY, CZYLI POTAŃCÓWKI NA DECHACH Z KAPELĄ NA ŻYWO”
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie  oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców👨‍👩‍👧‍👦 Gminy Młodzieszyn na bezpłatne „Młodzieszyńskie Fajfy, czyli potańcówki na dechach z kapelą na żywo”
Wydarzenie odbywać się będzie w poszczególnych terminach w godzinach 17:00-22:00
Dlaczego fajfy i dlaczego od godziny 17:00?
Nazwa fajfy wzięła się z angielskiego five o’clock, co oznacza punkt piąta.
To właśnie o tej porze przed wojną oraz w latach 60. w wielu miejscach odbywały się imprezy taneczne.
Dlatego już dziś pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy przy niezapomnianych dźwiękach muzyki.
W tych dniach będzie również do dyspozycji grill, na którym będzie można grillować własne, przyniesione ze sobą potrawy.
Terminy spotkań:
  • 15 lipca
  • 29 lipca
  • 12 sierpnia
  • 26 sierpnia
Startujemy o godzinie 17:00
Teren przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, przy ul. Wyszogrodzkiej 25
Na każdej potańcówce wystąpią wspaniali i niezapomniani goście, a któż to będzie❔❔❔❔
…dowiecie się już wkrótce.
Obserwujcie nasze media społecznościowe oraz stronę internetową.
Wstęp jest wolny!
Na potańcówki nie obowiązują wcześniejsze zapisy

Ogromne podziękowania dla Wójt Gminy Moniki Pietrzyk za możliwość, organizacji kolejnego, bezpłatnego wydarzenia dla mieszkańców naszej gminy.
Dziękujemy również za pomoc w organizacji:
Panu Maciejowi Woźniakowi- Kierownikowi Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie oraz całemu zespołowi
  • OSP KSRG Młodzieszyn
  • OSP Stare Budy