Konkurs na najładniejszy witraż – WIKTORIANY 2015

witraz

Już niedługo kolejna odsłona Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej „WITRAŻ – siła światła i koloru”. Z roku na rok prac przybywa i konkurs cieszy się coraz większym powodzeniem.
Zapraszamy do wzięcia udziału dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Komisja będzie oceniać prace w dwóch grupach wiekowych: szkoły podstawowe – klasy III-VI; gimnazja – klasy I-III.
Przypomnijmy, że prace powinny stanowić pewną odmianę witrażu o sile światła i koloru.

Prace należy dostarczyć do 11 maja 2015 roku do godziny 16.00 na adres:

Gminny Ośrodek Kultury – ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn, tel. 46 861-64-54.

Wernisaż prac oraz uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 14 maja 2015 r. o godzinie 12.00 w siedzibie GOK Młodzieszyn.

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane przez Wójt Gminy Młodzieszyn oraz Starostę Powiatu Sochaczewskiego.