Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

5 marca o godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury obchodziliśmy Dzień Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły młodzieszynianki, w większości niezawodne panie z Klubu Seniora, które specjalnie na tę okazję przygotowały słodkie wypieki. Wspólne świętowanie umiliły występy dzieci i młodzieży z grup tanecznych Gminnego Ośrodka Kultury. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, przy lampce szampana i wspólnych rozmowach. Przybyłe panie przyjęły życzenia od Dyrektor GOK-u oraz Sekretarz Gminy.
Klub Seniora ustalił termin wspólnego wyjazdu do Ciechocinka i Torunia, który odbędzie się 9 czerwca br. Czekamy na wszystkich chętnych – zapisy w GOK Młodzieszyn lub u Prezesa Klubu – p. Wiesławy Komendarek.