I tydzień ferii za nami

Minął pierwszy tydzień ferii w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie. W programie feryjnym, przygotowanym dla dzieci i młodzieży, największym powodzeniem cieszyła się wycieczka do Warszawy na profesjonalne lodowisko – Torwar. I choć niektórzy swoją przygodę z łyżwami dopiero co rozpoczęli, to nikt nie mógł narzekać na brak wrażeń. Dodatkową atrakcją dla dzieci, podczas wyjazdu na ślizgawkę, okazało się spotkanie z uczestnikami telewizyjnego programu „You Can Dance”. Dzieci miały możliwość zobaczenia od kulis eliminacji do ósmej edycji programu oraz ujrzenia na żywo wspaniałej prowadzącej – Patrycji Kazadi. Po szaleństwach na Torwarze, wycieczka udała się do kina na nowości filmowe – „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” oraz „Wkręceni 2”.

Wyjazdy feryjne na Torwar oraz do kina wpisały się już w tradycję ośrodka. Organizowane są co roku i zawsze cieszą się dużą frekwencją.
Poza tym przez cały tydzień ferii w placówce GOK-u odbywały się zajęcia plastyczne, teatralne i taneczne, gry i zabawy świetlicowe oraz seanse filmowe dla najmłodszych.