Zapraszamy na spotkanie z profesorem Grzegorzem Gołębiowskim

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie serdecznie zapraszają na autorskie spotkanie z profesorem Grzegorzem Gołębiowskim, które odbędzie się 15 czerwca 2023r. o godzinie 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.

Profesor Grzegorz Gołębiowski to polski ekonomista, pisarz, doktor habilitowany nauk ekonomicznych oraz nauczyciel akademicki. W 2018 r. zadebiutował powieścią „Cień przeszłości”. Druga powieść „Dziedzictwo” otrzymała tytuł „Złotego Kościeja” w kategorii kryminał 2018 roku. Profesor dodatkowo wydał jeszcze powieść kryminalną pt. „Dług krwi” oraz w 2022 roku powieść obyczajową pt. ” Rodzinny sekret”
Spotkanie poprowadzi Pani Barbara Chlewicka – Redaktor Naczelny Radia Fama Żyrardów.
Podczas spotkania każdy gość będzie miał możliwość zakupu książki z osobistą dedykacją Profesora a po spotkaniu serdecznie zapraszamy na dyskusję przy kawie i ciastku przygotowanej przez niezawodne KGW Harde Babki.

Partnerami projektu są:
Akademia Ekonomiczna- Humanistyczna w Warszawie oraz KGW Harde Babki Młodzieszyn

#GminnyOśrodekKultury #Gminna Biblioteka Publiczna #UrządGminyMłodzieszn #spotkanie #książka #RadioFamaŻyrardów #AkademiaEkonomiczno-Humanistyczna