Zapraszamy na Dożynki Powiatu Sochaczewskiego

🌻 Zapraszamy na Dożynki Powiatu Sochaczewskiego – 17 września 2023 r. (niedziela), stadion gminny przy ul. Sportowej w Młodzieszynie 🌻
Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta oraz Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu sochaczewskiego oraz gmin ościennych na 🌾Dożynki Powiatu Sochaczewskiego, które w tym roku odbędą się na terenie Gminy Młodzieszyn w niedzielę 17 września 2023 r.

🌻Rozpoczną się one Uroczystą Mszą Świętą o godzinie 12:00 w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie, skąd barwnym korowodem przejdziemy na teren stadionu gminnego przy ulicy Sportowej, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.
Jak zwykle nie zabraknie darmowych atrakcji dla dzieci 👧 takich jak:
🌼dmuchańce
🌼popcorn
🌼wata cukrowa
🌼malowanie twarzy, warkoczyki
🌼animacje
🌼fotobudka

Na scenie wystąpią: sochaczewska orkiestra dęta, mali artyści z Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, dziecięco-młodzieżowy zespół pieśni i tańca „Folklorek” 💮

O oprawę muzyczną zadbają również znani soliści i zespoły:
⭐️ Robert Rozum
⭐️ Pudzian Band
⭐️ Felivers
⭐️ Weekend
⭐️ Classic
⭐️ Dj Slave

Podczas dożynek nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu „Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej”. 🐝
Oprócz dobrej zabawy nie zabraknie również strefy gastronomicznej, stoisk o lokalnych wystawców.
O pyszne jadło zadbają także Koła Gospodyń Wiejskich. 🍎🍞
Szczegółowy program uroczystości zamieszczamy na poniższym plakacie.👇
Serdecznie zapraszamy!🐝🌾🌻