Zakończenie Sezonu Artystycznego 2025/2026!

🎶✨ Zakończenie Sezonu Artystycznego 2025/2026! ✨🎶
Za nami kolejny rok pełen muzyki, sztuki i rozwijania talentów w
Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.
Wczoraj podczas uroczystości uczestnicy zajęć wokalnych
zaprezentowali swoje umiejętności, a goście mogli podziwiać
wystawę prac plastycznych przygotowanych przez uczestników zajęć GOKArt.🎤🎨
Wydarzenie otworzyli Dyrektor GOK Ewa Bojarowska oraz Marzena Kalinowska,
reprezentująca Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk
 
📜 Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za
swoją całoroczną pracę, zaangażowanie i rozwijanie pasji.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom, rodzicom, instruktorom oraz
wszystkim osobom wspierającym działalność kulturalną naszej gminy.
Szczególne podziękowania kierujemy do
za wsparcie i możliwość uczestnictwa w zajęciach artystycznych.
 
Dziś odbyło się również uroczyste zakończenie zajęć Krainy Gokusia.
Dziękujemy naszym najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom za
wspólnie spędzony rok pełen zabawy, uśmiechu i kreatywnych zajęć.
Cieszymy się, że mogliście być częścią naszej GOK-owej rodziny i już dziś
zapraszamy na kolejne spotkania po wakacjach! 💛
 
☀️ Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych
     wakacji i do zobaczenia w kolejnym sezonie!
 
❤️ Dziękujemy, że byliście z nami!