Za nami kolejny rok pełen muzyki, sztuki i rozwijania talentów w
Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.
Wczoraj podczas uroczystości uczestnicy zajęć wokalnych
zaprezentowali swoje umiejętności, a goście mogli podziwiać
wystawę prac plastycznych przygotowanych przez uczestników zajęć GOKArt.

Wydarzenie otworzyli Dyrektor GOK Ewa Bojarowska oraz Marzena Kalinowska,
reprezentująca Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk
swoją całoroczną pracę, zaangażowanie i rozwijanie pasji.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom, rodzicom, instruktorom oraz
wszystkim osobom wspierającym działalność kulturalną naszej gminy.
Szczególne podziękowania kierujemy do
Pani Wójt Monika Katarzyna Pietrzyk
za wsparcie i możliwość uczestnictwa w zajęciach artystycznych.
Dziś odbyło się również uroczyste zakończenie zajęć Krainy Gokusia.
Dziękujemy naszym najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom za
wspólnie spędzony rok pełen zabawy, uśmiechu i kreatywnych zajęć.
Cieszymy się, że mogliście być częścią naszej GOK-owej rodziny i już dziś
zapraszamy na kolejne spotkania po wakacjach! 
wakacji i do zobaczenia w kolejnym sezonie!



















