Za nami wycieczka do Poznania!

We wtorek bardzo liczna grupa mieszkańców gminy Młodzieszyn wybrała się na wycieczkę do Poznania.
Od początku zainteresowanie wyjazdem było bardzo duże. Dlatego Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk zdecydowała się ufundować dwa darmowe autobusy.
Dzięki temu 100 osób mogło udać się do Poznania i zwiedzić to piękne miasto.
Wszyscy punktualnie stawili się na czas i mimo wczesnej pory każdemu dopisywał wspaniały humor.
W Poznaniu zwiedzanie zaczęliśmy od Palmiarni.
Następnie odwiedziliśmy:
Ostrów Tumski, najstarszą polską Katedrę i Złotą Kaplicę,
-Stary Rynek, dawne kolegium jezuickie, pomnik koziołków oraz pokaz koziołków na ratuszowej wieży,
Zamek Cesarki, Teatr Polski, Hotel Bazar i Bibliotekę Raczyńskich, plac Wolności,
….i wiele wiele innych równie wspaniałych miejsc.
Oczywiście nie zabrakło przerwy w kawiarni, której właściciele przywitali nas kawą, herbatą… oraz przepysznym rogalem świętomarcińskim.
Mimo zmiennej pogody jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie mogliśmy spędzić wtorkowy dzień.
Jeszcze raz olbrzymie podziękowania przesyłamy dla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk  za dwa darmowe autobusy, dzięki którym koszt wycieczki był naprawdę symboliczny.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu!