Wyjazd do Teatru na komedię POMOC DOMOWA

W niedzielę 19 maja organizujemy wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi na komedię POMOC DOMOWA. Bilety w cenie 70 zł normalny i 60 zł ulgowy (dla: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz studentów, emerytów i rencistów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz żołnierzy Wojska Polskiego). Ponieważ spektakl zaczyna się o godz. 16.00 przewidywany wyjazd ok. godz. 14.00. Zapisy z wpłatami przyjmujemy codziennie w godzinach pracy GOK. Warto zrobić mamie prezent z okazji majowego Dnia Matki w postaci biletu do teatru! Zapisy tylko do 19 kwietnia!

Na stronie Teatru Powszechnego w Łodzi możemy o tym spektaklu przeczytać:
 
POMOC DOMOWA
Marc Camoletti
 
Znakomita komedia Camolettiego w brawurowym, przygotowanym specjalnie dla Teatru Powszechnego w Łodzi przekładzie Bartosza Wierzbięty, znanego szerokiemu gronu odbiorców, jako twórca polskich dialogów do takich filmów animowanych, jak m.in. „Shrek”, „Rybki z ferajny”, „Misja Kleopatra”, „Asterix i Obelix”, „Madagaskar”, „Sezon na misia”, „Kot w butach”, „Film o pszczołach”, „Hotel Transylwania”.
Zapraszamy do zapoznania się z dalszymi perypetiami Nadii, bohaterki sztuki „Boeing, Boeing” Camolettiego. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?
 
Przekład: Bartosz Wierzbięta
Reżyseria: Jakub Przebindowski
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Wanda Kowalska
Obsada: Marta Jarczewska/Małgorzata Goździk, Karolina Krawczyńska, Jakub Firewicz/Filip Jacak, Arkadiusz Wójcik, Artur Zawadzki

Skip to content