Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik

GOK w Młodzieszynie organizuje wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w środę 15 lutego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wiek nie ma znaczenia. Małe dzieci tylko z opiekunami! Wyjazd ok. godz. 11.00 spod GOK w Młodzieszynie, planowany powrót ok. 20.00. Jeśli będzie większa grupa osób chętnych z jakiejś miejscowości (np. z Bud Starych, Janowa, Mistrzewic czy Kamiona) – istnieje możliwość odebrania i odwiezienia grupy do danej miejscowości.
W programie:
– zwiedzanie wystaw czasowych CNK
– spektakle w Teatrze Robotycznym i Teatrze Wysokich Napięć
Można również kupić indywidualnie bilet na spektakl w Planetarium (dodatkowy koszt).
Na terenie CNK jest możliwość zjedzenia własnego posiłku (w specjalnie przeznaczonym kąciku na I piętrze) lub skorzystania z oferty Bistro Wiem znajdującego się przy wejściu do CNK lub kawiarni Blue Sky znajdującej się przy planetarium Niebo Kopernika.
Cena wyjazdu: 30 zł/osoba
Zapisy pod nr telefonu 46-861 64 54 lub 501 513 934 w godz. 10.00-18.00  do wyczerpania miejsc.
Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!
Więcej o CNK na stronie: www.kopernik.org.pl/