Wycieczka do Teatru i Muzeum

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę do Warszawy w piątek 19 sierpnia.
W planie wycieczki mamy:

  • Musical „Kopciuszek XXI wieku” w teatrze „Capitol”
  • Wizytę w Muzeum Domków Lalek Gier i Zabawek
  • Spacer po Starym Mieście

Cena wyjazdu: 80 zł/osoba
Planowany wyjazd spod biblioteki w Kamionie o godz. 7.30, a o 7.45 spod GOK w Młodzieszynie.

UWAGA!

Ze względu na bilety do teatru mamy niewiele czasu do namysłu. Zapisy z opłatą dzisiaj i jutro w godz. 10.00-18.00, w poniedziałek 25 lipca w godz. 8.00-12.00 i w piątek 29 lipca w godz. 8.00-14.00.

Opłatę można również przelać na konto GOK w Vistula Bank Spółdzielczy 72 9011 0005 0390 3304 2000 0010

Kopciuszek XXI wieku” to musical dla dzieci i młodzieży o nastolatkach zatopionych w świecie internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości. Współczesna interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm pt.”Kopciuszek”. (Spektakl rekomendowany dla Widzów od 8 roku życia.)

Więcej o musicalu dowiecie się na stronie: https://teatrcapitol.pl/spektakl/kopciuszek/

 

Muzeum Domków Lalek Gier i Zabawek – warszawskie muzeum zabawek, jedyna tego typu specjalistyczna placówka w Europie, wielokrotnie wyróżniana i nagradzana za swoją działalność edukacyjną i kulturalną. Muzeum mieści się obecnie w nowym miejscu – w dwóch lokalizacjach na Starym Mieście, oddalonych od siebie o 300 m: ODDZIAŁ GŁÓWNY przy ul. Podwale 15, prezentuje dwie wystawy stałe, utworzone z kolekcji ponad 150 historycznych domów, pokoi, sklepów, szpitali dla lalek, oraz kilkunastu tysięcy zabawek. ODDZIAŁ WYSTAW CZASOWYCH funkcjonuje pod adresem Krzywe Koło 2/4. Prezentowane są tu wystawy czasowe o tematyce związanej z dawnymi zabawkami, lalkami i grami, a także przybliżające twórczość dawnych oraz współczesnych artystów i rzemieślników.
Więcej o muzeum na: https://www.muzeumdomkow.pl/

Zapraszamy na wspólną wycieczkę! Rodzice i dziadkowie również mile widziani.

Skip to content