Warsztaty HISTORYCZNE

WARSZTATY HISTORYCZNE w ramach projektu „Nasze Wielkie Historie”.

Jeśli masz nie mniej niż 11, a nie więcej niż 25 lat, masz ostatnią szansę dołączenia do naszej grupy zbieraczy historii.

W niedzielę 29 października 2017 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie przy ul. Wyszogrodzkiej 25 rozpoczynają się WARSZTATY HISTORYCZNE zorganizowane w ramach projektu „Nasze Wielkie Historie”. Poprowadzi je Bogusław Kwiatkowski – sochaczewski ekspert w odkrywaniu i dokumentowaniu historii Sochaczewa i okolic, z wykształcenia archeolog i historyk (Uniwersytet Warszawski w Warszawie) oraz muzealnik (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie), z wykonywanego zawodu dziennikarz radiowy i prasowy, autor kilkuset artykułów, kilku książek i albumów poświęconych historii Sochaczewa, autor wielu audycji radiowych, w tym również poświęconych historii, odkrywca wielu nieznanych faktów z dziejów Sochaczewa.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Nasze Wielkie Historie”, objętego patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury i dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.
Serdecznie zapraszamy!

Skip to content