Wakacje w Gminie Młodzieszyn !

Zapraszamy wszystkie dzieci 👧🏼👦🏻w wieku od 6️⃣do 1️⃣6️⃣lat do udziału w bezpłatnych ❌💰zajęciach wakacyjnych 🏝️organizowanych przez 👩🏻Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk , Gminną Bibliotekę Publiczną w Młodzieszynie 📚, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie 🏫oraz Filię Biblioteczną w Kamionie 🎨!

Na warsztaty 🖌️🧩w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie 🫂zapraszamy w terminach 👇🏼:

📅 8 lipca – 13 lipca
📅 22 lipca – 27 lipca
📅 19 sierpnia- 24 sierpnia

Więcej informacji 📃o zapisach oraz zajęciach 😇ukazywać się będzie🤩na bieżąco 🗣️w kolejnych postach 🥰.

🔔 Szczegóły pod numerem telefonu 📞 46 861 54 lub na miejscu w📍Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 25.

Serdecznie dziękujemy 😊Wójt Gminy Monice Pietrzyk, za wsparcie🫂, które umożliwia organizację bezpłatnych ❌💰zajęć wakacyjnych dla dzieci 👧🏼.

Dołączcie do nas 🤝🏼i spędźcie wakacje 🤪pełne wrażeń ✨i mnóstwa zabawy 🎉!