W Młodzieszynie jest najlepsza publiczność!

Tak stwierdzili aktorzy z Teatru Maska po swoim występie, który zainaugurował „SUPER FERIADĘ” w GOK-u.

Teatr Maska istnieje od 2001 roku. Przez cały okres działalności, zdobył uznanie wielu placówek oświatowych w całym kraju, czego dowodem są liczne podziękowania i referencje. Teatr przyjechał do dzieci specjalnie aż z Krakowa. 

Pierwsi widzowie pojawili się już godzinę przed spektaklem, a z minuty na minutę sala coraz bardziej się wypełniała.

Dzieci zobaczyły przedstawienie „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości”? To spektakl, w którym aktorzy pokazali jak niezwykły wpływ ma na dzieci obcowanie z literaturą. Książki bowiem rozwijają ich wyobraźnię, zdolność myślenia, powiększają zasób słownictwa i wiedzę o otaczającym świecie. Jest to opowieść o tym, że każda przeczytana książka jest prawdziwą przygodą.

Jesteśmy szczęśliwi, że łącznie w Naszej bibliotece, bibliotece w Młodzieszynie i Gminnym Ośrodku Kultury pierwszy dzień ferii spędziło ponad 120 dzieciaków!

Gorące podziękowania dla Pani Wójt i Urzędu Gminy Młodzieszyn za wsparcie „SUPER FERIADY”, dzięki któremu może ona odbywać się bezpłatnie dla wszystkich dzieci.

… a już jutro w bibliotekach robimy serduszka, a w GOK-u oglądamy bajki.

#ferie #superferiada #biblioteka #Młodzieszyn
#zima #winter #poland #dzieci #polska #warsztaty #śnieg #happy #wintertime #snow #sky #gminaMłodzieszyn #powiatsochaczewski #mazowieckie #mazowsze #wakacjenamazowszu #dzieci #dladzieci #gok #GminnyOsrodekKultury #bibliotekaMlodzieszyn

Skip to content