Turniej ” FIFA 2023″ o puchar Wójta Gminy Młodzieszyn.

TURNIEJ ” FIFA 2023 „
Emocje dziś sięgnęły zenitu w Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie odbył się TURNIEJ FIFA  2023 o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk .
Zawodnicy stawili się punkt o godzinie 10:00, bo już nie mogli doczekać się piłkarskich rozgrywek. .  Tak emocjonująco w GOK-u jeszcze nie było, a pad-y od PlayStation 4 rozgrzane były do czerwoności. Wśród naszych uczestników panowało napięcie do ostatniej minuty meczu, a nutkę rywalizacji można było wyczuć od samego wejścia.
Pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom turnieju, dziękujemy Wam za wielogodzinną walkę .
Oto wyniki dzisiejszego TURNIEJU FIFA 2023:

1 FILIP ŻUCZEK

2 FILIP KARPIŃSKI

3 KUBA ORLIŃSKI

Dziękujemy Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Młodzieszyn Sławomir Makowski za wręczenie nagród i wszystkim obecnym, rodzinom i przyjaciołom za wsparcie swoich Pociech.
Serdecznie dziękujemy sponsorom dzisiejszego turnieju.
– Sklep komputerowy Kompit
Kanał @GiT
– Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak samo jest z Naszą „SUPER FERIADĄ”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym, za spędzenie z nami tegorocznych ferii zimowych.
Do zobaczenia na kolejnych akcjach.
Gorące podziękowania dla Pani Wójt Monika Katarzyna Pietrzyk i Urząd Gminy Młodzieszyn  za wsparcie „SUPER FERIADY”, dzięki któremu mogła ona odbyć się bezpłatnie dla wszystkich dzieci.