TEATR MASKA ZE SPEKTAKLEM „MIŚ MARZY SKRYCIE O PRZYJACIELU CELEBRYCIE”

Dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury 👏🏼, z okazji Super Feriady ☃️w Gminie Młodzieszyn, odwiedził nas 👉🏼Teatr Maska 🎭. Zaskoczył nas pełnym 😊uroku przedstawieniem 🤩dla dzieci o tytule 😇„Miś marzy 💭skrycie o przyjacielu 🫂celebrycie”. Głównymi postaciami tego magicznego 🪄świata byli uroczy Miś Celebryta 🧸i sympatyczna Żabka 🐸.
Przedstawienie 🙌🏼nie tylko wciągnęło najmłodszych 👀widzów swoją barwną scenografią 🌈i wspaniałą grą aktorską 😍, ale również niosło ze sobą 💪🏻istotne przesłanie. Historia 🙂Misia Celebryty i jego przyjaciół 👧🏼👦🏻skłoniła wszystkich do refleksji 🤗nad wartością prawdziwych 😎relacji i przyjaźni 🥳. Pamiętajmy, że nie wszystko 😌co widzimy w sieci jest prawdziwe 😘!
W sali 🥹pełnej dziecięcych uśmiechów 🥰nie zabrakło radosnych tańców 🤪i oklasków, co sprawiło, że całe wydarzenie 🤠było niezapomnianym przeżyciem 🫡. Teatr Maska, dziękujemy 👏🏼za magiczne chwile ⭐️!
Dziękujemy 🙏🏼Wójt Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk za wsparcie w realizacji 🤗zajęć podczas ferii ❄️w gminie Młodzieszyn 😉.