Świętujemy Dzień Dziecka z Misiem Tulisiem

Z okazji Dnia Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie odbyły się dwa spektakle przedstawienia Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa pt. „Misio Tulisio”. Przybyły na nie dzieci z oddziałów przedszkolnych z Młodzieszyna, Janowa i Kamiona. Bajka „Misio Tulisio” całej widowni bardzo się podobała – uśmiechy zagościły nie tylko na twarzach najmłodszych ale także i dorosłych.

Dzieci wyglądały na zadowolone – bardzo żywiołowo i radośnie reagowały na to, co dzieje się na scenie. Zarówno Kasia jak i Króliczek Zazdrośniczek spodobały się naszym najmłodszym widzom, ale szczególne względy i wyraźną miłość zaskarbił sobie Misio Tulisio, do którego po przedstawieniu lgnęły zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Bo to przecież super sprawa przytulić się do takiego miłego futerka i okrągłego brzuszka Misia….. Niektórzy pokazywali mu nawet przyniesione przez siebie pluszaki.

Na zakończenie spektaklu były oczywiście grupowe zdjęcia z aktorami….
Zdjęcia z tego wydarzenia w naszej galerii: