SPOTKANIE Z HISTORIĄ MŁODZIESZYNA I OKOLIC

🟤Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk,👩🏻 Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie 🏫 oraz Stowarzyszenie „Nasz Zamek” 🏰 serdecznie zapraszają na szóste spotkanie z cyklu Z dziejów ziemi sochaczewskiej.
„Okruchy historii Młodzieszyna i okolic”⏳️🗺
🟤Ziemię Młodzieszyna oraz całego powiatu sochaczewskiego mają bogatą historię, którą z pewnością warto poznać.🧐
Uczestniczenie w tym wydarzenia to wyjątkowe doświadczenie, ponieważ tak wiele można się dowiedzieć o historii, kiedy się z nią spotka. 🫂
➡️ Spotkanie odbędzie się 2️⃣6️⃣ października 📆 (czwartek) o godzinie 1️⃣6️⃣:0️⃣0️⃣ ⏰️ w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 25. 📍