SPOTKANIE AUTORSKIE Z PROFESOREM GRZEGORZEM GOŁĘBIOWSKIM PRZEROSŁO NASZE OCZEKIWANIA!

Wczoraj mieliśmy zaszczyt gościć profesora Grzegorza Gołębiowskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie. Na spotkanie przybyli Sekretarz Starostwa Powiatowego w Sochaczewie Michał Orzeszek, Przewodniczący Rady Gminy Młodzieszyn Sławomir Makowski, Sekretarz Gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj, wielu samorządowców z terenu powiatu sochaczewskiego, studenci AEH filia w Sochaczewie, niezastąpiony Klub Seniora z Młodzieszyna, mieszkańcy gminy Młodzieszyn i okolicznych powiatów oraz lokalne media.

Spotkanie wzbudziło w nas ogromne emocje. Byliśmy pod wrażeniem tak ogromnej wiedzy i szeroko rozbudowanych zainteresowań Naszego Gościa.

Profesorze spotkać się z Panem i mieć możliwość obcowania z książkami, które Pan napisał to był dla nas i będzie niezapomniany moment, jak i również dla wszystkich przybyłych gości.

Ogromne podziękowania i ukłony dla Pani Barbary Chlewickiej, za tak interesujące i profesjonalnie poprowadzone spotkanie.

Byliśmy bardzo zdumieni dużą ilością pytań zadawanych przez uczestników spotkania do Pana Profesora. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy.

Moc buziaków i uścisków dla KGW „Harde Babki” z Młodzieszyna za przepyszne wypieki i świeżutkie truskawki, które smakowały wszystkim podczas wczorajszego spotkania

Na koniec pragniemy podziękować AEH i Karolinie Hymon za wspaniała i owocną współpracę, która zaowocuje jeszcze nie jednym wydarzeniem wspólnie przez nas organizowanym.

#gminaMłodzieszyn #Gok #spotkanieautorskie #pisarz #książki #pasjonaciksiazek #wywiad #GrzegorzGołębiowski

Skip to content