Słodkości dla Babci i Dziadka!

Łącznie blisko 100 dzieciaków postanowiło skorzystać Naszej oferty i oferty Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie. Cel był prosty przygotować wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka.

W całym GOK-u unosił się cudowny zapach ciasta i czekolady, a to za sprawą Koła Gospodyń Wiejkich „Harde Babki”. Dziewczyny spisały się na medal, a dzieciaki bardzo szybko zaczęły dekorować przygotowane smartfony. Zabawa była przednia w szczególności, gdy na stołach pojawił się lukier.

Olbrzymie podziękowania dla całego KGW „Harde Babki” za wspaniale poprowadzone warsztaty. Dzieciaki wychodząc z GOK-u miały uśmiechy od ucha do ucha. Jesteśmy przekonani, że jeszcze dzisiaj lub jutro odwiedzą swoje Babcie i Dziadków częstując ich czekoladowymi telefonami, które idealnie będą pasować do zimowej herbatki.
Już teraz zapraszamy Was do obejrzenia relacji, co się działo w Bibliotece, która rozpoczęła cykl dzisiejszych warsztaty

tam powstały przepiękne fartuszki.