Ruszyła „ZIMOWA SENIORIADA” w Młodzieszynie

Jak my się za Wami bardzo stęskniliśmy!
Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że tak dużym zainteresowaniem cieszyło się pierwsze spotkanie ZIMOWEJ SENIORIADY. Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury do Młodzieszyna przyjechała Pani Agata, która przygotowała warsztaty pod tajemniczą nazwą „… coś z czekolady”. Naszego Gościa oraz wszystkie Seniorki i Seniorów przywitali: Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, Sekretarz Gminy Anna Sobieraj, Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Makowski oraz Dyrektor naszego Ośrodka Kultury Daniel Janiak. Uczestnicy Senioriady nie pozostali dłużni i podarowali nam pięknego kwiatka, z okazji zadebiutowania warsztatów w GOK-u.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy, pod czujnym okiem Pani Agaty, stworzyli masę czekoladową, a następnie wykonali przepyszne czekoladowe kuleczki. Warto dodać, że podczas tych kulinarnych podbojów panowała wspaniała atmosfera. Bardzo dziękujemy Pani Agacie za poprowadzenie warsztatów i już teraz zapraszamy na kolejne. A za tydzień powstanie… coś z kremu.
#Zima #Senioriada #Młodzieszyn #warsztaty #GOK #GminnyOśrodekKultury #luty