PIERWSZA POMOC Z KRWIODAWCAMI W GOK-U W MŁODZIESZYNIE

Wczoraj 📆cały zespół z Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie, Filia Biblioteczna w Kamionie 📚oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie wziął udział 😊w pokazie z Pierwszej Pomocy 🛟, które przeprowadzili członkowie 🫂z Klub Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej 🩸.

Na co dzień 😉w naszej pracy spotykamy się 😃z dużą grupą ludzi 👧🏼👵🏻w różnym wieku, dlatego tak ważne dla Nas było, aby w sytuacji zagrożenia zdrowia 🫀i życia wiedzieć jak poprawnie udzielić 💪🏻pierwszej pomocy.

@Marcin Martyna 👱🏻‍♂️, @Marta Szymańska 👩🏻‍🦱i Aleksandra Świetlicka 👱🏼‍♀️pokazali nam ze wszystkie najważniejsze 🔊aspekty udzielania pierwszej pomocy 🛟oraz w aktywny sposób przeprowadzili nas 😇przez wszystkie jej elementy.
Od rozpoznania sytuacji 😌przez udzielenie pomocy aż do przyjazdu ratowników 🚑medycznych.

Dziękujemy Wam 🥰z całego serca za wszystkie cenne rady ☺️, za pokazanie jak ważne jest aby nie przechodzić obojętnie obok drugiego człowieka 🧍🏻, który może potrzebować naszej pomocy, 🤗 mimo tego, że nie zawsze należy to do rzeczy najłatwiejszych 👍🏼.

Chcemy, aby takie spotkania 🗒️stały się już tradycją w murach naszych jednostek 🏫, ponieważ nigdy nie wiemy kiedy ta zdobyta wiedza 🧠może przydać się w naszym codziennym życiu 🌎. Nie tylko w pracy ale również w domu 🏡czy przestrzeni publicznej 🌆.

Zarazem zachęcamy 🤩wszystkie placówki, jednostki samorządowe, szkoły 🏢oraz instytucje kultury z naszego terenu 🗾i nie tylko do skorzystania z oferty pokazów Pierwszej Pomocy jakie oferuje 👉🏼Klub Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej, ponieważ pomimo pozyskania odpowiednich 😎umiejętności jest to okazja do bliższego poznania swoich współpracowników 👨🏻, wspólnej integracji, wzmocnienia zaufania 🗣️w grupie, pokonania swoich lęków, słabości 😵‍💫oraz poznania wzajemnie swoich mocnych stron 💪🏻.

Jeszcze raz serdecznie 😍dziękujemy Marcinowi, Marcie i Oli z Klubu Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej za wczorajsze popołudnie 😇, które mogliśmy z Wami spędzić 🥳w tak przemiłej atmosferze, wypełnionej dobrem 😋, ponieważ pokazaliście Nam, że każda pomoc 💪🏻, nawet ta najmniejsza może uratować ludzkie życie ☺️i zdrowie.