„Młodzieszyńskie Inicjatywy Lokalne” – wyniki konkursu

Kulturalne inicjatywy lokalne wybrane do dofinansowania i realizacji w II etapie projektu „Młodzieszyńskie Inicjatywy Lokalne” w ramach programu Narodowego Centrum Kultury  „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018” to:

1. „Chcemy być sobą” – inicjatywa zgłoszona przez Siostry Orlińskie (Magdę, Anię, Olę i Julkę)
  2. „Piosenka łączy pokolenia” – inicjatywa zgłoszona przez Dens Babki z Mariuszem Chabrem
  3. „Gmina Młodzieszyn na dawnej fotografii” – inicjatywa zgłoszona przez Jarka Duplickiego

GRATULUJEMY zwycięzcom, ale serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy złożyli swoje inicjatywy!

Postaramy się – w miarę naszych możliwości – w ofercie GOK uwzględnić również pomysły osób, których inicjatywy w tym konkursie nie zostały wybrane.