Konkurs „Gmina Młodzieszyn 2021 w obiektywie” Temat: ZIMA

Protokół z konkursu fotograficznego na najpiękniejszą fotografię z Gminy Młodzieszyn
„Gmina Młodzieszyn 2021 w obiektywie”
Temat: ZIMA

W dniu 29.03.2021 r. komisja konkursowa w składzie:
Remigiusz Hetman – fotograf
Wojciech Karpiński – fotograf
po obejrzeniu fotografii zgłoszonych na konkurs organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie przyznała następujące nagrody:

I MIEJSCE: Karolina Poryszewska

II MIEJSCE: Aleksandra Leśniowska

III MIEJSCE: Maria Jarka

Wyróżnienie: Szymon Wiśniewski

Wyróżnienie: Agnieszka Orlińska

Wyróżnienie: Julia Orlińska

Celem tego konkursu było:

1. Promowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Gminy Młodzieszyn w czterech porach roku: zimą, wiosną, latem i jesienią.
  2. Rozbudzanie zainteresowania przyrodą i poznawanie ciekawych miejsc krajobrazowych gminy.
  3. Rozwijanie wrażliwości artystycznej w dziedzinie fotografii.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy serdecznie za udział
i zachęcamy do współzawodnictwa w temacie: WIOSNA konkursu „Gmina Młodzieszyn w obiektywie 2021”.

Nagrodzone zdjęcia – w naszej galerii: Galeria 2021 – Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie (mlodzieszyn.pl)