KOLEJNA NIESPODZIANKA DLA DZIECI OD PANI WÓJT MONIKI PIETRZYK

Organizowane 🙌🏼wycieczki 🚍przez Wójt Gminy Młodzieszyn 🙂 Monika Katarzyna Pietrzyk oraz 📍Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie cieszą się 😁ogromnym 🤩zainteresowaniem, dlatego specjalnie 😊dla dzieci 👧🏼👦🏻i młodzieży 👩🏻‍🦱🧑🏼‍🦱na zakończenie wakacji ⛱️⛵️mamy kolejną 💪🏻fantastyczną 🥳propozycję.
Wraz z ☺️Panią Wójt serdecznie 🥰Was zapraszamy 🫂na bezpłatną ❌💰wycieczkę „FOLKLOR W PODSKOKACH” 🏃🏼‍♀️🤸🏼‍♀️.
Pierwszym punktem 😉wycieczki 🚌będzie 👉🏼 @Muzeum Ludowe rodziny 👨‍👩‍👧‍👦Brzozowskich w Sromowie, 🙂 gdzie będziemy mieli okazję 😎zobaczyć własnoręcznie 🤌🏼wykonane lipowe rzeźby 🗿, wycinanki ✂️, obrazy 🖼️oraz hafty.🧶
Cała ekspozycja 😄ukazuje religijne sceny 🤗z życia łowickiej wsi 🎑. Wiele figur na terenie muzeum 🏘️jest ruchomych 👥. Dzieci 👶🏻będą mogły uruchamiać 🫳🏼niektóre figurki za pomocą drewnianych 🪵korbek.
Następnie udamy się 🤠do parku trampolin 🤸🏼‍♀️ „Jump park” w Kompinie 😇. Tam będziemy mieli do dyspozycji 😊salę wyposażoną 🔡w trampoliny, gdzie będziemy mogli 😋troszkę się poruszać 🏃🏻‍♂️i aktywnie spędzić czas 😍🤪.
⚠️UWAGA❗️W parku trampolin 🤸🏼wymagane są skarpetki 🧦antypoślizgowe ❌💦.
Wycieczka ☺️organizowana jest w dniu 2️⃣9️⃣ sierpnia 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ roku.
Zbiórka 🫂o godzinie 8️⃣:0️⃣0️⃣ pod📍Gminnym Ośrodkiem Kultury w Młodzieszynie.
Wyjazd 🚌o godzinie 8️⃣:3️⃣0️⃣
Przewidywany powrót 😁między godziną 🕰️ 1️⃣3️⃣:0️⃣0️⃣1️⃣3️⃣:3️⃣0️⃣.
Autokar 🚌i bilety 🎟️wstępu są bezpłatne, ❌💰ufundowane 🤗przez Panią Wójt. Serdecznie 😍Dziękujemy 👏🏼.
Zapisów ✍🏼dokonujemy osobiście 😗w siedzibie 👉🏼GOK-u w Młodzieszynie ☺️.
❌Ilość miejsc ograniczona!❌