Zakończenie Sezonu Artystycznego 2025/2026!

🎶✨ Zakończenie Sezonu Artystycznego 2025/2026! ✨🎶
Za nami kolejny rok pełen muzyki, sztuki i rozwijania talentów w
Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.
Wczoraj podczas uroczystości uczestnicy zajęć wokalnych
zaprezentowali swoje umiejętności, a goście mogli podziwiać
wystawę prac plastycznych przygotowanych przez uczestników zajęć GOKArt.🎤🎨
Wydarzenie otworzyli Dyrektor GOK Ewa Bojarowska oraz Marzena Kalinowska,
reprezentująca Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk
 
📜 Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za
swoją całoroczną pracę, zaangażowanie i rozwijanie pasji.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom, rodzicom, instruktorom oraz
wszystkim osobom wspierającym działalność kulturalną naszej gminy.
Szczególne podziękowania kierujemy do
za wsparcie i możliwość uczestnictwa w zajęciach artystycznych.
 
Dziś odbyło się również uroczyste zakończenie zajęć Krainy Gokusia.
Dziękujemy naszym najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom za
wspólnie spędzony rok pełen zabawy, uśmiechu i kreatywnych zajęć.
Cieszymy się, że mogliście być częścią naszej GOK-owej rodziny i już dziś
zapraszamy na kolejne spotkania po wakacjach! 💛
 
☀️ Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych
     wakacji i do zobaczenia w kolejnym sezonie!
 
❤️ Dziękujemy, że byliście z nami!
 

MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY 2026!

🕺💃🥳MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY 2026! START 11 LIPCA! 🥳💃🕺
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk ,
Gminna Biblioteka Publiczna oraz
Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie
zapraszają na MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY 2026!
Przed nami wieczory pełne muzyki, tańca i doskonałej atmosfery! Zapraszamy wszystkich mieszkańców – młodszych i starszych – do wspólnej zabawy podczas cyklu letnich potańcówek pod gołym niebem 🥳🥳🥳
Nie liczy się wiek ani taneczne umiejętności – liczy się dobra energia, uśmiech i chęć wspólnej zabawy! 😊😊😊
Załóżcie wygodne buty, zabierzcie bliskich i dołączcie do nas. Gwarantujemy świetną muzykę, wyjątkową
atmosferę i mnóstwo pozytywnych emocji.
🕺💃🥳Zapraszamy MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY 2026!🥳💃🕺

Dzień Wiatru w Krainie Gokusia

🌬️ Dzień Wiatru w Krainie Gokusia 🌬️
Dziś podczas zajęć obchodziliśmy Dzień Wiatru.
Dzieci malowały obrazki związane z tematem zajęć, a
następnie wykonały statki, które puszczaliśmy na wodzie.
Przy pomocy podmuchów powietrza statki płynęły w rejs , a
zabawa sprawiła maluchom wiele radości. ⛵💨
Każde dziecko miało również okazję odbyć wyjątkową
podróż balonem w świat fantazji i wyobraźni.
To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i nowych doświadczeń. ❤️😊
 

„Wiktoriany 2026″ rozdane!

🏆 „Wiktoriany 2026″ rozdane!🏆

12 czerwca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w

Młodzieszynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród

XXVI Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej WIKTORIANY 2026.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom za ich niezwykłą kreatywność oraz zaangażowanie. Słowa podziękowania kierujemy również do opiekunów młodych artystów za ich wsparcie i motywowanie podopiecznych.

🎨 Laureatami konkursu zostali:

W kategorii I (klasy IV-VI):

▪ II miejsce: Oliwia Olkowicz (klasa IV, Szkoła Podstawowa w Iłowie)

▪ III miejsce: Aleksandra Orlińska (klasa IV, Szkoła Podstawowa w Kamionie)

▪ III miejsce: Bartosz Orlik (klasa V, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie)

W kategorii II (klasy VII-VIII):

▪ I miejsce: Małgorzata Brodowska (klasa VIII, Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim)

▪ II miejsce: Sara Ślusarczyk (klasa VII, Szkoła Podstawowa w Kamionie)

▪ II miejsce: Jan Papierowski (klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie)

 Podziękowania dla Patronów i Fundatorów.

Składamy serdeczne podziękowania za objęcie Przeglądu patronatem honorowym:

• Panu Maciejowi Małeckiemu – Posłowi na Sejm RP,

• Panu Mirosławowi Adamowi Orlińskiemu – Posłowi na Sejm RP,

• Panu Adamowi Struzikowi – Marszałkowi Województwa Mazowieckiego,

• Panu Michałowi Orlińskiemu – Radnemu Sejmiku Mazowieckiego,

• Pani Jolancie Gonta – Staroście Powiatu Sochaczewskiego,

Dziękujemy również fundatorom nagród, którymi byli: Pani Jolanta Gonta oraz Pan Michał Orliński.

Pani Monice Katarzynie Pietrzyk – Wójt Gminy Młodzieszyn za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Weronice Migda i Magdalenie Rossowskiej za oprawę muzyczną.

Mamy nadzieję na ponowne spotkanie już za rok, podczas kolejnej edycji konkursu!

#Wiktoriany2026 #GOKMłodzieszyn #KulturaMazowsza #TwórczośćPlastyczna