Dziś podczas zajęć obchodziliśmy Dzień Wiatru.
Dzieci malowały obrazki związane z tematem zajęć, a
następnie wykonały statki, które puszczaliśmy na wodzie.
Przy pomocy podmuchów powietrza statki płynęły w rejs , a
zabawa sprawiła maluchom wiele radości. 

Każde dziecko miało również okazję odbyć wyjątkową
podróż balonem w świat fantazji i wyobraźni.
To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i nowych doświadczeń. 













