KRAINA GOKUSIA w BIBLIOTECE!!!

Gokuś odwiedził bibliotekę 📖 !

Dzisiaj mieliśmy przyjemność ☺️świętować Tydzień Bibliotek 📚w naszej miejscowej bibliotece 🏫. Zostaliśmy zaproszeni 😊na otwarcie kolorowej 👉🏼Strefy Małego Czytelnika oraz spotkanie 🙀z niezwykłym gościem 💚. W bibliotece wysłuchaliśmy 🔊bajek z teatrzyku Kamishibai „O Panach placach 🫵🏻” oraz bajki „Groszek”. Wszystkie dzieci 🤗z wielkim skupieniem i zaangażowaniem 🗣️wysłuchały bajek.

Wesołą niespodzianką 🎁okazał się Treflik, który dołączył 😉do naszej zabawy. Zabawna maskotka przybijała piątki🥳 z dziećmi, ale także z nimi tańczyła 🫡!
Było cudownie 😇obserwować, jak nasi mali artyści 🖌️odkrywają nowe formy ekspresji, kolorując treflikowe ☺️kolorowanki farbami używając palców 😋i pędzli.

Dziękujemy wszystkim 🫡smykom za udział w zajęciach 👋🏼sensorycznych oraz za zaproszenie Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie na zajęcia 🤩.
Zapraszamy 🥹do obejrzenia fotorelacji 📸.