TEATR – grupa NICTUPONAS

Grupa kabaretowa NICTUPONAS powstała przy GOK w Młodzieszynie przygotowuje przedstawienia pod kierunkiem Beaty Oziemblewskiej. Spotkania odbywają się w piątki w godz. 17.30-19.30. Koszt zajęć to 10 zł/os miesięcznie. 


Beata Oziemblewska ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Grupa „Nieformalni i już” działa nadal – obecnie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Przez kilka lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry. Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.

Przedstawienie „Świąteczny galimatias”
Przedstawienie kabaretowe „Autostopem w lata 60-te”

 Programy artystyczne „Dawnych Wspomnień Czar”
                                           „Karnawałowy Wspomnień Czar”

 

Przedstawienie kabaretowe „The voice of Młodzieszyn”


 

Przedstawienie kabaretowe „Jeden dzień z życia Romana”


 

Przedstawienie świąteczne „Mikołajowo”


Przedstawienie kabaretowe „W drodze na JACYKALIA”