II etap projektu „MŁODZIESZYŃSKIE INICJATYWY LOKALNE”

Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie realizuje II etap projektu „MŁODZIESZYŃSKIE INICJATYWY LOKALNE” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018”. Wynikiem I etapu są:  opublikowana na stronie internetowej GOK „Diagnoza potrzeb kulturalnych i potencjału kulturotwórczego gminy Młodzieszyn 2018” oraz trzy pomysły na działania kulturalne wybrane do realizacji i dofinansowania. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej mieszkańców gminy włączyło się w ich przeprowadzenie. Bądź aktywny! Zrealizuj z nami:

„CHCEMY BYĆ SOBĄ”

To pomysł dla lubiących śpiewać i występować na scenie. Można dołączyć do grupy młodzieży, wziąć udział w warsztatach wokalnych i teatralnych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i zagrać w musicalu pt. „Chcemy być sobą”.

„PIOSENKA ŁĄCZY POKOLENIA”

Zespół wokalny Dens Babki z Mariuszem Chabrem chce zebrać dawne piosenki śpiewane przez nasze babcie i dziadków. Zaprasza mieszkańców gminy do świetlic wiejskich i GOK na krótki występ zespołu, a po nim na wspólne śpiewanie. Chce też w ramach projektu wydać swoją pierwszą płytę. Najbliższe spotkanie odbędzie się w świetlicy w Adamowej Górze 29 sierpnia o godz. 18.00.

„GMINA MŁODZIESZYN NA DAWNEJ FOTOGRAFII”

Ta inicjatywa dotyczy zebrania najciekawszych starych zdjęć z naszej gminy i stworzenia plenerowej wystawy oraz pokazu multimedialnego. Może w twoim albumie rodzinnym jest takie, które zostanie wybrane i nagrodzone w konkursie. Przynieś je na jedno ze spotkań w świetlicach wiejskich lub w GOK. Nie będziesz musiał się z nim rozstawać – zeskanujemy je na miejscu.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod tel. 46-861 64 54 lub w GOK
w Młodzieszynie przy ul. Wyszogrodzkiej 25. Zapraszamy!