UWAGA! 26 czerwca

W związku z wycieczką do Muzeum Wsi Radomskiej 26 czerwca (środa) GOK będzie czynny w godz. 16.30-19.00.
Dzieci i młodzież zapraszamy na ROZŚPIEWANE LATO – warsztaty wokalne z Joanną Rolewską w środy w godz. 17.00-18.30. Zaczynamy od jutra!
Wyjazd do Muzeum Wsi Radomskiej o godz. 8.45 spod biblioteki w Kamionie, a o godz. 9.00 spod GOK w Młodzieszynie. Prosimy o punktualne przybycie!

WAKACJE w GOK czerwiec-lipiec 2019

Czerwiec 2019

Poniedziałek 24 czerwca
18.00 – AUTOSTOPEM W LATA 60-te – przedstawienie grupy NICTUPONAS
19.00 – NOC ŚWIĘTOJAŃSKA – poszukiwanie kwiatu paproci, ognisko

Środa 26 czerwca
Wycieczka do Muzeum Wsi Radomskiej
17.00-18.30 – ROZŚPIEWANE LATO – warsztaty wokalne z J. Rolewską

Lipiec 2019

Wtorek 2 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty ceramiczne z M. Hetman: WODNE STWORY
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne w parku lub w GOK

Środa 3 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty plastyczne z Z. Chlebowskim: SZTUKA INDII – wprowadzenie do zajęć malowania tkanin
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne
17.00-18.30 – ROZŚPIEWANE LATO – warsztaty wokalne z J. Rolewską

Czwartek 4 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty plastyczne z Z. Chlebowskim: SZTUKA INDII – malowanie tkanin
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Piątek 5 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty plastyczne z Z. Chlebowskim: SZTUKA INDII – malowanie tkanin
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Niedziela 7 lipca
Wycieczka do Miasteczka Westernowego w Runowie i Galerii Figur Stalowych w Warszawie

Poniedziałek 8 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty plastyczne z M. Dybiec
i M. Hetman: SKARPETKOWE ZWIERZAKI
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Wtorek 9 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty plastyczne z M. Hetman
i M. Dybiec: SOWY Z EKO TKANINY
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Środa 10 lipca
15.00-17.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty ceramiczne z M. Hetman: WODNE STWORY – ozdabianie
17.00-18.30 – ROZŚPIEWANE LATO – warsztaty wokalne z J. Rolewską

Czwartek 11 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty z M. Hetman i M. Dybiec: BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Piątek 12 lipca
11.00-13.00 ARTYSTYCZNE LATO – warsztaty z M. Dybiec i M. Hetman: OZDOBY Z MAKRAMY
13.00-14.00 WAKACYJNY RELAKS – zajęcia rekreacyjne

Dwudniowe warsztaty filmowe z GOODFILM

Jeśli kręci cię kręcenie filmów, te warsztaty są dla ciebie!
Jeszcze propozycje wakacyjnych atrakcji w GOKu są w trakcie ustaleń, ale już od dzisiaj można zapisać się na dwudniowe warsztaty filmowe z GOODFILM, które organizujemy w sierpniu. Zapisy z opłatą za warsztaty tylko do 30 czerwca!
Warsztaty poprowadzi Michał Baranowski – operator kamery, montażysta, grafik komputerowy, fotograf, producent telewizyjny i Marek Mikielewicz – socjolog, dziennikarz prasowy i telewizyjny, wykładowca w  Wyższej Szkole Gospodarki, reporter i prezenter TVP S.A.
Relacje z przeprowadzonych przez firmę „Good Film” warsztatów w innych miejscowościach można zobaczyć na:

WIKTORIANY 2019 PODSUMOWANIE

WIKTORIANY 2019  „WITRAŻ – siła światła i koloru”
Na konkurs wpłynęły 53 prace. W dniu 13.05.2019 r. komisja konkursowa w składzie:
przewodnicząca: Agnieszka Żwirska
członek: Barbara Jachimowicz
członek: Małgorzata Hetman
po obejrzeniu wszystkich prac przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
 
KATEGORIA: kl. IV SP
 
NAGRODA GŁÓWNA – Antoni Lorenc
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga
Fundacji Szkolnej w WARSZAWIE
Opiekun : Lucyna Makowska
 
NAGRODA GŁÓWNA – Kornelia Kusz
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w GAWŁOWIE
Opiekun : Zdzisław Chlebowski
 
WYRÓŻNIENIE – Laura Chojnacka
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w GAWŁOWIE
Opiekun : Zdzisław Chlebowski
     
KATEGORIA: kl. V SP
 
MIEJSCE I – Dominika Wiśniewska 
Szkoła Podstawowa nr 5  im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w GOSTYNINIE
Opiekun : Ewa Osmałek
 
MIEJSCE II – Miłosz Janowczyk
Szkoła Podstawowa nr 3  z Oddziałami Integracyjnymi w ŻYRARDOWIE
Opiekun : Elżbieta Lipska
 
MIEJSCE III – Zofia Glizia
Szkoła Podstawowa nr 3  z Oddziałami Integracyjnymi w ŻYRARDOWIE
Opiekun : Elżbieta Lipska
 
WYRÓŻNIENIE – Anna Klocek
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga
Fundacji Szkolnej w WARSZAWIE
Opiekun : Lucyna Makowska
 
WYRÓŻNIENIE – Aneta Zatorska
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w GAWŁOWIE
Opiekun : Zdzisław Chlebowski
 
KATEGORIA: kl. VI SP
 
NAGRODA GŁÓWNA – Wiktoria Markiewicz
Szkoła Podstawowa  im. Jakuba Kopacza w NOWEJ SUCHEJ
Opiekun : Anna Markiewicz
 
WYRÓŻNIENIE – Maja Cicha
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w ŻUKOWIE
Opiekun : Zdzisław Chlebowski
 
WYRÓŻNIENIE – Jan Lorenc
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga   
Fundacji Szkolnej w WARSZAWIE
Opiekun : Lucyna Makowska      
 
KATEGORIA: kl. VII-VIII SP i kl. III gimnazjum
 
NAGRODA GŁÓWNA – Aleksandra Dybiec
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w GAWŁOWIE
Opiekun : Monika Dybiec
 
WYRÓŻNIENIE – Marta Adamiak
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w ŻYRARDOWIE
Opiekun : Elżbieta Lipska
 
WYRÓŻNIENIE – Sylwia Popławska
Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Franciszka Włada w KAMIONIE
Opiekun : Elżbieta Gołdych
 
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom tegorocznych WIKTORIANÓW i ich opiekunom artystycznym serdecznie dziękujemy za nadesłanie pięknych prac.
Dziękujemy również bardzo Starostwu Powiatowemu w Sochaczewie i Pani Monice Pietrzyk, Wójt Gminy Młodzieszyn za ufundowanie nagród, a osobom przybyłym na uroczystość podsumowania konkursu za uświetnienie tego wydarzenia.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do GOK w Młodzieszynie na wystawę prac XXIII już Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej WIKTORIANY „Witraż – siła światła i koloru”.