Instruktorzy

Piotr Milczarek

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie o kierunku prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz dyrygentura chóralna. Ukończył akordeon w Państwowej Szkole I i II st. w Sochaczewie.
Specjalizuje się w nauce śpiewu klasycznego, śpiewie rozrywkowym, prowadzi grę na akordeonie klawiszowym, akordeonie guzikowym, fortepianie. Prowadzi również zespoły rozrywkowe, chóry, a także orkiestrę dętą.
Śpiewał w Operze Kameralnej w Warszawie i w Operze Narodowej w Warszawie.


Beata Oziemblewska

Ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Przez kilka lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry.
Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie od września 2015 r. prowadzi grupę kabaretową „NICTUPONAS”, skupiającą zarówno dorosłych (również seniorów) jak i młodzież, od 2021 r. grupę młodzieżową „ANTRAKT” oraz razem z Albertem Szułczyńskim przygotowuje przedstawienia grupy wokalno-teatralnej „ALBERIAKI”.


Martyna Chądzyńska

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od 2017 r. posiada licencję instruktora sportu ze specjalizacją fitness uzyskaną w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych. Kocha muzykę i pracę z dziećmi. Tańczy odkąd pamięta. Od lat związana jest z naszym Ośrodkiem Kultury. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych RAM TAM TAM oraz INSCENIZACJE TANECZNE dla młodzieży. Dorośli mogą ją spotkać na zajęciach FITNESS.


Albert Jędrzej Szułczyński

Doktorant Pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, socjolog i nauczyciel muzyki. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Sochaczewie, w klasie puzonu oraz Państwową Szkołę Muzyczną im. J. Elsnera w Warszawie, w klasie śpiewu klasycznego. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat.

Obecnie uczy muzyki w kilku szkołach podstawowych na terenie powiatu sochaczewskiego, jest organistą parafii w Mikołajewie oraz trzecim organistą Bazyliki w Niepokalanowie. Wraz z żoną prowadzi własny zespół muzyczny KONTRAST, oprawiający różnego typu imprezy okolicznościowe. W GOKu odpowiedzialny jest za przygotowanie wokalne grupy ALBERCIAKI oraz oprawę muzyczną przedstawień teatralnych współprowadzonych z Beatą Oziemblewską.