Instruktorzy

Piotr Milczarek

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie o kierunku prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz dyrygentura chóralna. Ukończył akordeon w Państwowej Szkole I i II st. w Sochaczewie.
Specjalizuje się w nauce śpiewu klasycznego, śpiewie rozrywkowym, prowadzi grę na akordeonie klawiszowym, akordeonie guzikowym, fortepianie. Prowadzi również zespoły rozrywkowe, chóry, a także orkiestrę dętą.
Śpiewał w Operze Kameralnej w Warszawie i w Operze Narodowej w Warszawie.


Beata Oziemblewska

Ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Przez kilka lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry.
Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie od września 2015 r. prowadzi grupę kabaretową „NICTUPONAS”, skupiającą zarówno dorosłych (również seniorów) jak i młodzież, od 2021 r. grupę młodzieżową „ANTRAKT” oraz razem z Albertem Szułczyńskim przygotowuje przedstawienia grupy wokalno-teatralnej „ALBERCIAKI”.


Monika Gonta

Ukończyła kurs Trenera Personalnego w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych w Warszawie, a także jest Instruktorem Wrotkarstwa przyznanym przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich w Warszawie. W GOK prowadzi zajęcia GIMNASTYCZNO-ROZCIĄGAJĄCE dla dzieci i młodzieży, a także FITNESS dla pań.


Małgorzata Górniak

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie oraz kurs Medyczny Trening Terapeutyczny. Prowadzi zajęcia taneczne RAM TAM TAM dla dzieci i INSCENIZACJE TANECZNE dla młodzieży.


Albert Jędrzej Szułczyński

Doktorant Pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, socjolog i nauczyciel muzyki. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Sochaczewie, w klasie puzonu oraz Państwową Szkołę Muzyczną im. J. Elsnera w Warszawie, w klasie śpiewu klasycznego. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat.

Obecnie uczy muzyki w kilku szkołach podstawowych na terenie powiatu sochaczewskiego, jest organistą parafii w Mikołajewie oraz trzecim organistą Bazyliki w Niepokalanowie. Wraz z żoną prowadzi własny zespół muzyczny KONTRAST, oprawiający różnego typu imprezy okolicznościowe. W GOKu odpowiedzialny jest za przygotowanie wokalne grupy ALBERCIAKI oraz oprawę muzyczną przedstawień teatralnych współprowadzonych z Beatą Oziemblewską.


Skip to content