Instruktorzy

Krzysztof Buczyński

SENSEI 4 DAN wielokrotny Mistrz Polski w Taekwondo i Tang Soo Do. Brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Europy w Taekwondo, dwukrotny Vice Mistrz Świata w Karate i układach z chińskim mieczem. Założyciel, prezes i instruktor Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwondo i Karate Goju – Ryu „Wiking”. Trenuje już 37 lat i posiada 35 lata doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą, studentami i dorosłymi w kilku klubach sportowych: Łowicki Klub Taekwon – do, Skierniewicki Klub Taekwondo, Kutnowski Klub Taekwondo przy AZS Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie.
Jego nauczycielami byli i są: Jerzy Konarski z Lublina (5 DAN), Lee Kong-Myong (9 DAN), Soo Kwang Lee (9 DAN), Kim Jong Su z Korei, Ryszard Szczepański (3 DAN, Karate Goju-Ryu), Ernesto Molineaux (7 DAN) i George Andrews z Wielkiej Brytanii (7 DAN) (EKSPERCI KARATE GOJU- RYU), Włodzimierz Kwieciński (7 DAN, Shotokan, Karate Tradycyjne).


Martyna Brzezińska

Aktualnie studentka Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na wydziale pedagogicznym ze specjalnością pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Instruktor fitness w Fabryce Formy Centrum Rekreacji i Odnowy (zajęcia: power dance łączące elementy fitnessu i tańca, a także stretching – intensywne rozciąganie ze wzmacnianiem mięśni) oraz instruktor tańca w Szkole Tańca CARBO DANCE w Sochaczewie (style: hip hop, dancehall, house, locking). 

 


Bogumiła Gutowska

Spędziła kilkanaście lat w Wielkiej Brytanii, poznając walijską i angielską kulturę i obyczaje. Ukończyła szkołę językową ELT (ENGLISH LANGUAGE TRAINING) w Londynie. Posiada certyfikaty CAE ( Cambridge Advanced Examination) oraz CPE (Cambridge Proficiency Examination). Pasjonuje ją językoznawstwo. Interesuje się sztuką kulinarną. Kocha przyrodę i pracę w ogrodzie.


Piotr Milczarek

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie o kierunku prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz dyrygentura chóralna. Ukończył akordeon w Państwowej Szkole I i II st. w Sochaczewie.
Specjalizuje się w nauce śpiewu klasycznego, śpiewie rozrywkowym, prowadzi grę na akordeonie klawiszowym, akordeonie guzikowym, fortepianie. Prowadzi również zespoły rozrywkowe, chóry, a także orkiestrę dętą.
Śpiewał w Operze Kameralnej w Warszawie i w Operze Narodowej w Warszawie.


Beata Oziemblewska

Ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Grupa „Nieformalni i już” działa nadal – obecnie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Od kilku lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry. Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.