Instruktorzy

Bogumiła Gutowska

 

Spędziła kilkanaście lat w Wielkiej Brytanii, poznając walijską i angielską kulturę i obyczaje. Ukończyła szkołę językową ELT (ENGLISH LANGUAGE TRAINING) w Londynie. Posiada certyfikaty CAE ( Cambridge Advanced Examination) oraz CPE (Cambridge Proficiency Examination). Pasjonuje ją językoznawstwo. Interesuje się sztuką kulinarną. Kocha przyrodę i pracę w ogrodzie.


Piotr Milczarek

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie o kierunku prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz dyrygentura chóralna. Ukończył akordeon w Państwowej Szkole I i II st. w Sochaczewie.
Specjalizuje się w nauce śpiewu klasycznego, śpiewie rozrywkowym, prowadzi grę na akordeonie klawiszowym, akordeonie guzikowym, fortepianie. Prowadzi również zespoły rozrywkowe, chóry, a także orkiestrę dętą.
Śpiewał w Operze Kameralnej w Warszawie i w Operze Narodowej w Warszawie.


Beata Oziemblewska

Ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Grupa „Nieformalni i już” działa nadal – obecnie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Od kilku lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry. Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie prowadzi grupę kabaretową „NICTUPONAS” od września 2015 r., skupiającą zarówno dorosłych (również seniorów) jak i młodzież.