Instruktorzy

Zdzisław Chlebowski

Z wykształcenia magister historii, skończył także studia podyplomowe – plastyka i wiedza o kulturze oraz kursy kwalifikacyjne – oligofrenopedagogika. Od ponad trzydziestu lat pracuje jako nauczyciel, obecnie w Szkole Podstawowej w Gawłowie. Rysuje i maluje od zawsze, przeważnie dla siebie lub znajomych. Jak twierdzi – twórczość jest powodowana wewnętrzną potrzebą. Jego prace zostały m.in wyróżnione na takich wydarzeniach jak Best Abstract Designers, Złote wyróżnienia w międzynarodowej grupie Facebook Art Gallery skupiającej 3007 artystów z całego świata, Srebrne wyróżnienie Wonder Beaty of Arts czy Międzynarodowe wyróżnienie Amazing Artist W/Artsoon. Oprócz tworzenia pasjonują go podróże oraz poznawanie ludzi i świata. 


Bogumiła Gutowska

Spędziła kilkanaście lat w Wielkiej Brytanii, poznając walijską i angielską kulturę i obyczaje. Ukończyła szkołę językową ELT (ENGLISH LANGUAGE TRAINING) w Londynie. Posiada certyfikaty CAE (Cambridge Advanced Examination) oraz CPE (Cambridge Proficiency Examination). Pasjonuje ją językoznawstwo. Interesuje się sztuką kulinarną. Kocha przyrodę i pracę w ogrodzie.


Piotr Milczarek

Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie o kierunku prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz dyrygentura chóralna. Ukończył akordeon w Państwowej Szkole I i II st. w Sochaczewie.
Specjalizuje się w nauce śpiewu klasycznego, śpiewie rozrywkowym, prowadzi grę na akordeonie klawiszowym, akordeonie guzikowym, fortepianie. Prowadzi również zespoły rozrywkowe, chóry, a także orkiestrę dętą.
Śpiewał w Operze Kameralnej w Warszawie i w Operze Narodowej w Warszawie.


Beata Oziemblewska

Ukończyła Wydział Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe Oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Kurs Animacji Lalki i Żywego Planu w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie.
Jako wieloletni instruktor estrady dziecięcej, młodzieżowej i estrady dorosłych, prowadziła w MOK-u w Sochaczewie grupy: „Łobuziaki z naszej paki”, „AniBeAniMe”, „Nieformalni i już”. Grupa „Nieformalni i już” działa nadal – obecnie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Od kilku lat współpracowała ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, prowadząc grupę teatralną z Adamowej Góry. Jest twórczynią autorskich programów, współorganizatorem wielu koncertów charytatywnych dla chorych dzieci.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie prowadzi grupę kabaretową „NICTUPONAS” od września 2015 r., skupiającą zarówno dorosłych (również seniorów) jak i młodzież.


Joanna Rolewska

Śpiewa od ósmego roku życia. Uczyła się w Szkole  Muzycznej I-go stopnia w Sochaczewie w klasie fletu poprzecznego oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II- go stopnia w Płocku na wydziale wokalnym. Uczęszczała na liczne warsztaty wokalne m.in u Elżbiety Zapendowskiej, bułgarskiego tenora Kaludiego Kaludova, czy  Dariusza Stachury.
Szczególnie ukochała sobie repertuar Anny German, a jej niezwykły głos, do złudzenia przypomina wokal piosenkarki. Współpracowała z warszawskim Teatrem „SABAT”, gdzie grała główną rolę w spektaklu „Pokochaj German”.


Martyna Chądzyńska

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od 2017 r. posiada licencję instruktora sportu ze specjalizacją fitness uzyskaną w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych. Kocha muzykę i pracę z dziećmi. Tańczy odkąd pamięta. Od lat związana jest z naszym Ośrodkiem Kultury. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych RAM TAM TAM oraz Inscenizacje Taneczne dla młodzieży. Dorośli mogą ją spotkać na zajęciach fitness.


Małgorzata Hetman